SKU: 83355A-24X24-ORNWHT
Indoor/Outdoor Toss Pillow - Maytime Persimmon, 24 in. x 24 in.
Average Rating: 4.8 out of 5 stars
Rating Count: 831
SKU: 83355A-24X24-ORNWHT
Size: 24 in. x 24 in.
Color: Maytime Persimmon
White
Color: White
White
Pumice
Color: Pumice
Pumice
Silver
Color: Silver
Silver
Antique Beige
Color: Antique Beige
Antique Beige
Taupe
Color: Taupe
Taupe
Black
Color: Black
Black
Navy
Color: Navy
Navy
Sapphire
Color: Sapphire
Sapphire
Pacific Blue
Color: Pacific Blue
Pacific Blue
Air Blue
Color: Air Blue
Air Blue
Spectrum Mist
Color: Spectrum Mist
Spectrum Mist
Ginkgo
Color: Ginkgo
Ginkgo
Jockey Red
Color: Jockey Red
Jockey Red
Cabana Classic
Color: Cabana Classic
Cabana Classic
Cabana Midnight
Color: Cabana Midnight
Cabana Midnight
Cabana Jockey Red
Color: Cabana Jockey Red
Cabana Jockey Red
Maxim Heatherbeige
Color: Maxim Heatherbeige
Maxim Heatherbeige
Sail Away Sunflower
Color: Sail Away Sunflower
Sail Away Sunflower
Narrow Stripe Air Blue
Color: Narrow Stripe Air Blue
Narrow Stripe Air Blue
Lido Stripe
Color: Lido Stripe
Lido Stripe
Gateway Coast
Color: Gateway Coast
Gateway Coast
Surround Stripe
Color: Surround Stripe
Surround Stripe
Textured Fretwork Sand
Color: Textured Fretwork Sand
Textured Fretwork Sand
Textured Fretwork Leaf Green
Color: Textured Fretwork Leaf Green
Textured Fretwork Leaf Green
Maracas Linen
Color: Maracas Linen
Maracas Linen
Maracas Sage
Color: Maracas Sage
Maracas Sage
Voyage Indigo
Color: Voyage Indigo
Voyage Indigo
Voyage Tamale
Color: Voyage Tamale
Voyage Tamale
Maytime Persimmon
Color: Maytime Persimmon
Maytime Persimmon
Martinique Beach
Color: Martinique Beach
Martinique Beach
Martinique Tropic
Color: Martinique Tropic
Martinique Tropic
Frondly Stem
Color: Frondly Stem
Frondly Stem
Vinca Classic
Color: Vinca Classic
Vinca Classic
Final Sale
Valley Dune
Color: Valley Dune
Valley Dune
Valley Desert
Color: Valley Desert
Valley Desert
Voyage Dune II
Color: Voyage Dune II
Voyage Dune II
Bragga Dune
Color: Bragga Dune
Bragga Dune
Maytime Midnight Navy
Color: Maytime Midnight Navy
Maytime Midnight Navy
Floral Taupe
Color: Floral Taupe
Floral Taupe
Calm Graphite
Color: Calm Graphite
Calm Graphite
Martinique Mango
Color: Martinique Mango
Martinique Mango
Palm Ginkgo
Color: Palm Ginkgo
Palm Ginkgo
  • In Stock
Est. Arrival:
Order within
Shop the Collection
SKU: 83355A-24X24-ORNWHT
  • Pillows are sewn shut
  • Cushions made with Sunbrella® performance fabrics carry a 5-year limited warranty against fading
  • Overstuffed densified polyester fiber fill ensures your cushions will last several seasons
  • Imported
  • View Law Label
Each measures 5 in. thick
  • 16 in. x 16 in.
  • 20 in. x 20 in.
  • 24 in. x 24 in.
  • Lumbar, 13 in. x 20 in.
  • Lumbar, 16 in. x 24 in.