SKU: 11134A-20-WHITE
Feather and Down Square Pillow Insert - 20 in. x 20 in.
Average Rating: 4.61 out of 5 stars
Rating Count: 374
SKU: 11134A-20-WHITE
Size: 20 in. x 20 in.
Color: White
White
Color: White
White
  • In Stock
Est. Arrival: Sun, May 17
Est. Delivery To:
Order within
Shop the Collection
SKU: 11134A-20-WHITE
  • Our square pillow inserts provide the perfect blend of softness and support
  • Fill: 95% feathers/5% down
  • Shell: 200-thread count cotton twill
  • 100% RDS down fill, certified by Control Union cert 851460
  • Imported
  • View Law Label
  • 16 in. x 16 in.
  • 18 in. x 18 in.
  • 20 in. x 20 in.
  • 26 in. x 26 in.