SKU: 58027A-50X108-INDIGO
Velvet Blackout Window Curtain - Indigo, 108 in.
Average Rating: 4.714 out of 5 stars
Rating Count: 56
SKU: 58027A-50X108-INDIGO
Size: 108 in.
Color: Indigo
Cream
Color: Cream
Cream
Sand
Color: Sand
Sand
Gray
Color: Gray
Gray
Light Blue
Color: Light Blue
Light Blue
Indigo
Color: Indigo
Indigo
Sage Green
Color: Sage Green
Sage Green
Taupe
Color: Taupe
Taupe
  • 6 Left in Stock
Est. Arrival: Thu, May 21
Est. Delivery To:
Order within
Shop the Collection
SKU: 58027A-50X108-INDIGO
  • 100% cotton velvet
  • Each curtain sold individually
  • Rod pocket
  • Coordinates with our Legends Luxury™ Velvet Square and Lumbar Pillow Covers, sold separately
  • Made in India
  • 50 in. Width
Window Curtain Lengths:
  • 63 in.
  • 84 in.
  • 96 in.
  • 108 in.