SKU: 59132-17X24-INDIGO
Plush Spa Solid Bath Rug - Indigo, 17 in. x 24 in.
Average Rating: 4.591 out of 5 stars
Rating Count: 154
SKU: 59132-17X24-INDIGO
Size: 17 in. x 24 in.
Color: Indigo
White
Color: White
White
Cream
Color: Cream
Cream
Gray
Color: Gray
Gray
Indigo
Color: Indigo
Indigo
Seaspray
Color: Seaspray
Seaspray
Willow
Color: Willow
Willow
Mocha
Color: Mocha
Mocha
Rose Quartz
Color: Rose Quartz
Rose Quartz
Final Sale
Antique Beige
Color: Antique Beige
Antique Beige
  • In Stock
Est. Arrival: Sun, May 17
Est. Delivery To:
Order within
Shop the Collection
SKU: 59132-17X24-INDIGO
  • Plush, absorbent, and reversible bath rug
  • Long staple cotton
  • 2000 GSM
  • Reversible looped and cut pile construction for twice the wear
  • Coordinates with our Company Cotton Plush Spa Solid & Company Cotton Plush Spa Stripe Towels
  • Woven in India
  • 17 in W x 24 in. L
  • 21 in W x 34 in. L
  • 30 in W x 50 in. L
  • 30 in W x 72 in. L